سایر هنرها

teleg2    insta2

جستجوی پیشرفته

 فراخوان نمایشگاه صدا

در یک اثر هنری به طور معمول به ترکیب‌بندی، نورپردازی، سایه‌ها، پرسپکتیو و ... توجه خاصی می‌شود آیا تا به حال به صدا و صوت در آن‌ها توجه کرده‌اید. موضوع نمایشگاه گروهی آبان‌ماه گالری رج صداست. صدا نه فقط به صورت بُعد انتزاع بلکه می‌تواند مولفه‌ای غایب یا فیگوراتیو باشد. اصوات و صداها در همه جا هستند. کوچه، خیابان، مترو و حتی در سکوت مولفه‌های صوتی قابل بازشناخت هستند شما چگونه صدا را دیده‌اید یا می‌بینید! گالری رج به مناسبت ورود به پنجمین سال تأسیس خود اقدام به حمایت از استعدادهای جوان برای برگزاری نمایشگاه‌ نقاشی و عکاسی با موضوع «صدا» در آبان‌ماه 1397 خواهد کرد. علاقه‌مندان با شرایط سنی 20 تا 35 سال تصویر 1 تا 3 اثر خود را از طریق راه‌های ارتباطی زیر به ما ارسال کنند. هزینه شرکت در نمایشگاه بسته به سایز اثر بین 120 تا 200 هزارتومان برای هر اثر است که این هزینه برای برگزاری نمایشگاه اخذ خواهد شد. چنانچه اثری قاب نشده باشد از میان آثار نمایشگاه حذف خواهد شد.

موضوع: صدا
تکنیک، سبک و ابعاد: آزاد
مهلت ارسال آثار: 17 آبان ماه
برپایی نمایشگاه: 25 آبان‌ماه
شناسه تلگرام برای ارسال آثار: @rajartgallery
ایمیل گالری برای ارسال آثار: raj.academyhonar.com
شماره‌های تماس: 88734465 – 09306141485
---------------------------------------
از میان راه یافتگان به نمایشگاه‌های گروهی افرادی برای وقت نمایشگاه انفرادی انتخاب خواهند شد. به تمامی هنرمندان گواهی شرکت در نمایشگاه داده خواهد شد. سریعترین راه ارتباط با ما و پیگیری نتیجه شناسه تلگرام ماست.

آدرس گالری: عباس آباد، بعد از مترو بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، شماره 4

 

 

نمایشگاه روزمرگی
به گزارش بخش تجسمی آکادمی هنر و به نقل از سرویس تجسمی هنرآنلاین، نمایشگاهی از عکس‎ها و نقاشی‏‌های هنرمندان نقاش و عکاس، شاعر و نویسنده، موزیسین و بازیگر با عنوان "روزمرگی" از جمعه ۸ خرداد به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس آکادمی هنر در گالری رج برپا شده است.
 
 در این نمایشگاه ۷  عکس و ۵ اثر نقاشی از مریم آقایی ، سیاوش امامی ، علی بوستان ، مهدی پاکدل ، نیوشا خطیب ، الهه فرهمند ، عسل فلاح ، یغما گلرویی ، محمد رضا ماندنی ، جواد مولانیا ، محمد رضا وثوقیان به نمایش درآمد تا چند نمایی از زندگی روزمره ی انسان ها را از لنز دوربین و در قلم هنرمندان نقاش در معرض دید علاقه مندان خود بگذارد. خسرو سینایی، یغما گلرویی، علی صالحی، میلاد درخشانی، سپند امیرسلیمانی از جمله هنرمندان مطرح حاضر شده در افتتاحیه‌ی این نمایشگاه در گالری رج بودند.