پرفورمنس

teleg2    insta2

جستجوی پیشرفته

پرفورمنس بهشتی در رویا سهیل الله یار

پرفورمنس «بهشتی در رویا» به طراحی و کارگردانی سهیل الله ‎ یار داستان یک نویسنده روان پریش است. نویسنده‌ای که در ذهن خود شخصیت‌های گوناگونی خلق و با آن‌ها برای اندک زمانی همزادپنداری و زندگی می کند؛ ولی دست آخر به دلیل توجه مخلوقات به یک "سیب" تک تک آن‏ها توسط خود نویسنده، از بین می‏روند. این ماجرا تا جایی ادامه پیدا می‏کند که یکی از مخلوقات اختیار نویسنده را به عهده می‏گیرد و توسط همان سیب نویسنده را از پای در می‏آورد. 
سهیل الله ‎ یار پیش از این اجرا، نمایش «ارثیه جن ‎ ها» را در فرهنگسرای بهمن اجرا کرده بود. بازیگران جدیدترین اثر او را مهتاب شیرانی، سارا فتحی، نیلوفر کمپانی و سهیل الله ‎ یار تشکیل می‏دهند. 
پرفورمنس «بهشتی در رویا» به مدت 20 دقیقه در ساعت 17:30 در تاریخ یکشنبه 24، 26 و 28 دی ‎ ماه 1391 در گالری رج اجرا شد و علاقه ‎ مندان برای مشاهده این اجرا به طور رایگان می توانستند با مراجعه به محل گالری رج واقع در خیابان دولت، چهارراه کاوه، شماره 21، واحد 9 مراجعه کنند. 

عوامل این نمایش عبارتند از: مجری طرح: گروه نمایش آکادمی هنر، طراحی لباس و آکسسوار: مرجان رحیمی و سهیل الله‎یار، طراح چهره‎پردازی: نینا خواجه‎دهی، طراح دکور: ابراهیم عبدالحکیمی، دستیار کارگردان: مرجان رحیمی، طراح پوستر و بروشور: سلمان بصایری امور رسانه‎ای آکادمی هنر: منصوره بسمل.