گفت‌وگو

teleg2    insta2

جستجوی پیشرفته

عسل فلاح
متولد 1362، تهران 

سوابق علمی: فارغ التحصیل هنرستان هنرهای تجسمی دختران، رشته ی نقاشی، تهران، 1380 فارغ التحصیل دانشکده ی هنر و معماری، رشته ی نقاشی، مقطع کارشناسی، تهران، 1384 فارغ التحصیل دانشکده ی هنر و معماری، رشته ی نقاشی، مقطع کارشناسی ارشد، تهران، 1389 

گواهی ممتاز مربی گری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی "عضو انجمن هنرمندان نقاش ایران" عضو مرکز توسعه ی هنرهای تجسمی ایران

نمایشگاه گروهی نقاشی در سال‌های 1387، 1392، 1393، 1394 و 1395 در گالری ماه
نمایشگاه انفرادی نقاشی با نام دنیای من - گالری ماه 1392
نمایشگاه انفرادی نقاشی - گالری ماه 1393
نمایشگاه گروهی نقاشی و عکاسی با نام روزمرگی- گالری رج 1394
گالری رج از زیرمجموعه‌های مجموعه هنری آکادمی هنر است که از سال 1391 با نام آسا شروع به فعالیت کرد و این فعالیت یک ساله در محله دروس بنا به برخی مشکلات به پایان رسید تا این‌که مجموعه هنری آکادمی هنر با تغییر محل و نام در مهرماه 1393 گالری را با نام فعلی «رج» با نمایشگاه نقاشی‌های نیکو ترخانی و اودیو آرت علی اتحاد افتتاح کند. 

نیما رعد پارسا - نمایشگاه کودکان افغان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، «نیما رعد پارسا» هنرمند عکاس ایرانی که تاکنون نمایشگاه‌های عکسی با موضوعات اجتماعی برپا کرده بود، این مرتبه به سراغ مدارس خودگران مهاجرین افغانستانی در ایران رفته و این مدارس را به عنوان سوژه عکاسی خود برگزیده است.
در نمایشگاه عکس مدارس خودگردان مهاجرین افغانستان در ایران که به همت مجله «کودکان آفتاب» در حال برگزاری است، عکس‌هایی از 2 مدرسه خودگران مهاجرین افغانستانی در ایران به معرض نمایش در آمده است، عمده این عکس‌ها مربوط به دانش آموزان مهاجر افغانستانی است که با انگیزه فراوان به فراگیری علم و دانش مشغول هستند.
مسعود ندافی
نمایشگاه نقاشی مسعود ندافی با عنوان ˝حضور˝ روز گذشته دوم مرداد ماه در مکان گالری رج افتتاح شد.

سرویس تجسمی هنرآنلاین: مسعود ندافی در گفتگو با خبرنگار هنرآنلاین درباره نمایشگاه "حضور" گفت:  15 تابلو نقاشی به شیوه انتزاعی و با تکنیک اکرولیک و ماژیک و در ابعاد 70 در 70 را از مجموعه "حضور" به گالری رج آوردم.
مجید رحیمی جعفری


یک گالری در تهران افتتاح می‌شود که تلاش دارد به‌صورت تخصصی به پرفورمنس و طراحی انتزاعی روی لباس بپردازد.
مجید رحیمی جعفری‌ - مدیرمسول آکادمی هنر - در گفت‌وگو با خبرنگار بخش هنرهای تجسمی ایسنا، اظهار کرد: آکادمی هنر اقدام به راه‌اندازی یک گالری کرده است که 25 مهرماه افتتاحیه‌ی آن با حضور تعدادی از هنرمندان رشته‌ی هنرهای تجسمی برگزار می‌شود.
صاحب امتیاز گالری «رج» ادامه داد: دوست داریم در این گالری، در چند بخش فعالیت‌های خود را گسترش دهیم؛ ابتدا تصمیم داریم در حوزه‌ی پرفورمنس فعالیت‌های گسترده‌ای انجام دهیم. مثلا تلاش می‌کنیم پرفورمنس را از حالت انفرادی و مینی‌مال خارج و کاری کنیم که مردم برای دیدن پرفورمنس بلیت تهیه کنند. باید به این نکته توجه کنیم که حمایتی از هنرمندان پرفورمنس نمی‌شود. بنابراین هنرمندان این شاخه بعد از این‌که یک دوره کار می‌کنند، از کار خسته می‌شوند و آن را رها می‌کنند.

زیر مجموعه ها